امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5418
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 198
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم رونمایی از چهار عنوان کتاب تازه منتشر شده دانشگاه غلوم اسلامی رضوی دقایقی پیش با حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم رونمایی از چهار عنوان کتاب تازه منتشر شده دانشگاه غلوم اسلامی رضوی دقایقی پیش با حضور حجت الاسلام علی جلائیان، حسن بهزادی مدیر پژوهشی دانشگاه امام رضا(ع) و جمعی از اصحاب رسانه در غرفه آستان قدس رضوی برگزار شد.

حجت الاسلام جلائیان در این مراسم با اشاره به چهار کتاب تازه منتشر شده دانشگاه علوم اسلامی رضوی اظهار داشت: «آسیب شناسی فهم حدیث» اثر حجت الاسلام سید علی دلبری، به آسیب های فرا روی احادیث و تشریح چگونگی شناخت حدیث صحیح از ناصحیح می پردازد؛ این کتاب تخصصی، ویژه دانشجویان رشته حدیث، طلاب و اساتید تدوین شده است.

این استاد دانشگاه و حوزه در ادامه گفت: کتاب«زیباشناسی قرآن از نگاه بدیع» نوشته حسن خرقانی، ابعاد جدیدی از نگاه های تازه که در حوزه زیباشناختی امروز مطرح شده را به رشته تحریر در آورده است. این اثر به لحاظ به کارگیری آرایه های ادبی، به خوبی توانسته مفاهیمی زیبا از کتاب آسمانی را برای خواننده بیان کند و نمایی شایسته در حوزه ادبیات قرآنی به متخصصان این رشته عرضه نماید.

وی بیان داشت: جلد دوم «خاتمیت و پرسش های نو» تالیف حجت الاسلام اسحاق عارفی و مظفری به پرسش‌ها و شبهاتی که امروز دشمن به به ذهن و فکر جوانان وارد می کند، پاسخ می دهد.

وی اضافه کرد: همچنین کتاب «مصرف صحیح از نگاه اسلام» به قلم مشترک جواد ایروانی و علی جلائیان، در حوزه مسائل اقتصادی نگاه اسلام را پیرامون مصرف از نگاه نظری و عملی بیان می کند. این اثر به گونه ای سعی در تشریح سبک زندگی اسلامی دارد که با محوریت نامگذاری دو سال گذشته با عنوان سال اصلاح الگوی مصرف از سوی رهبر معظم انقلاب تدوین شده است.

جلائیان یادآور شد: البته از همان دو سال پیش فعالیت های پژوهشی این اثر آغاز شد اما نتیجه مدون آن امسال به ثمر نشست.

در پایان این مراسم کتاب های «آسیب شناسی فهم حدیث»، «زیباشناسی قرآن از نگاه بدیع»، «خاتمیت و پرسش های نو» و «مصرف صحیح از نگاه اسلام» توسط حجت الاسلام جلائیان رونمایی شد.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار