امروز : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 30
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54184
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» گزارش داد که کمیته چهارجانبه متشکل از روسیه، سازمان ملل، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» گزارش داد که کمیته چهارجانبه متشکل از روسیه، سازمان ملل، اتحادیه اروپا و آمریکا دو طرف فلسطینی و اسرائیلی را برای دستیابی به توافق در سال 2014 تحت فشار قرار خواهند داد.

بر اساس این گزارش، نمایندگان روسیه، آمریکا، اتحادیه اروپا و سازمان ملل در حاشیه اجلاس مجمع عمومی با یکدیگر دیدار و در خصوص تدوین بیانیه‌ای مشترک که در آن دو طرف فلسطینی و اسرائیلی را به انجام اقدامات لازم برای موفقیت مذاکرات دعوت می‌کند، به توافق رسیدند.

مذاکرات سازش بین رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان فلسطین چند ماه قبل با نظارت آمریکا در واشنگتن ازسرگرفته شد و تیم‌های مذاکرات دو طرف پس از آن چندین بار در قدس اشغالی و رام‌الله با یکدیگر دیدار کردند اما بنا به اذعان مقامات فلسطینی هیچ پیشرفتی در این مذاکرات حاصل نشده است و این در حالی است که رژیم صهیونیستی همچنان به شهرک‌سازی ادامه می‌دهد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار