امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54203
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۱
تعداد بازدید: 66
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید احسان قاضی‌زاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، بیان داشت: اخیراً با تلاش و ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید احسان قاضی‌زاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، بیان داشت: اخیراً با تلاش و توجه مدیریت دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کلیه امور مربوط به واحدهای چاپی در استان تهران، به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان واگذار شده است، این امور مربوط به حمایت و نظارت و صدور مجوزهای لازم می‌شود.

به گفته وی، پیش از این تمام امور مربوط به واحدهای چاپی استان تهران، بر عهده دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

قاضی‌زاده ادامه داد: به اعتقاد من این اتفاق، با توجه به این که وزارتخانه تلاش می‌کند نقش خود را در حوزه سیاست‌گذاری‌های کلان گسترش دهد، مبارک است و به طور حتم در بلند مدت تعامل بهتری میان بخش خصوصی و دولتی در حوزه صنعت چاپ رقم خواهد خورد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، توسعه محصولات چاپی، گسترش صادرات، حضور در نمایشگاه‌های خارجی، صدور مجوزهای لازم برای توسعه و ارتقای صنعت چاپ و ارائه آموزش‌های فنی و تخصصی مورد نیاز را از جمله برنامه‌های این مرکز برای حمایت از صنعت چاپ در سطح استان برشمرد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از برنامه‌های ما در حوزه صنعت چاپ، تلاش برای بهره‌برداری شهرک چاپ منطقه شمس آباد است، تأخیر در بهره‌برداری از این شهرک به دلیل مشکل انتقال آب است و ما پیگیر حل این مساله هستیم تا به زودی واحدهای چاپی در این منطقه متمرکز شوند.

قاضی زاده در پایان اظهار امیدواری کرد تا جشنواره ملی صنعت چاپ بتواند سبب رونق اقتصادی این صنعت و فضای فعالیت چاپخانه‌ها شود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها