امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54231
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، عباس پیرمرادیان امروز در مراسم نواختن زنگ گردشگری که در محل دبیرستان البرز برگزار شد، اظهار داشت: من شخصاً در زندگی هرچه ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، عباس پیرمرادیان امروز در مراسم نواختن زنگ گردشگری که در محل دبیرستان البرز برگزار شد، اظهار داشت: من شخصاً در زندگی هرچه یاد گرفته‌ام از آموزگاران و تعلیمات آنان بوده است.

رئیس انجمن جهانگردی و ایرانگردی با اعلام اینکه ایران دارای فرهنگ و تمدن غنی است، افزود: تاریخ و تمدن ایران در جهان مثال‌زدنی است به طوری که در بسیاری از موارد می‌توانیم ادعا کنیم که در جهان اول هستیم.

وی بیان داشت: من و همکارانم آمادگی این را داریم که در روزهای جمعه از ساعت 9 تا 12 با هماهنگی و برنامه‌ریزی مسئولان آموزش و پرورش، پذیرای دانش‌آموزان در موزه ایران باستان باشیم.

وی با بیان اینکه ایران ابداع‌کننده اولین‌ها در جهان است، یادآور شد: راه‌های مواصلاتی علمی در جهان مربوط به ایران می‌شود.

رئیس انجمن جهانگردی و ایرانگردی با تأکید بر اینکه باید به مفهوم گردشگری پی ببریم یادآور شد: اردوهای دانش‌آموزان باید اردوهای آموزشی باشد چرا که در گردشگری ایران ظرفیت برای آموزش قابل ملاحظه است.

پیرمرادیان یادآور شد: در کشور ما توجه چندانی به توریست نمی‌شود چرا که برای توریست هزینه‌هایی همچون چلوکباب، خورشت قیمه و آب انار صرف می‌شود.

وی بیان داشت: مردم ایران جزء مهمان‌نوازترین مردم جهان هستند و این خود یک سرمایه است.

به گفته رئیس انجمن جهانگردی و ایرانگردی، گردشگری ایران در سایر کشورها از بعد فرهنگی و سیاسی با تبلیغات منفی عظیمی روبه‌رو است چرا که از بعد سیاسی و فرهنگی شناخت مردم جهان از ایران و مردم آن خوب نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها