امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54250
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۰
تعداد بازدید: 35
علی قربانی، مدیر مرکز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون آثار ...

علی قربانی، مدیر مرکز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون آثار واصله به دبیرخانه ششمین دوره جشنواره داستان انقلاب اظهار داشت: تاکنون حدود 266 اثر به دبیرخانه ششمین جشنواره داستان انقلاب واصل شده که از این میان 216 داستان کوتاه و باقی آثار رسیده رمان هستند.

مدیر مرکز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری با تاکید بر اینکه مهلت اعلام شده وصول آثار نیمه مهر بوده، اما قطعا این زمان تمدید خواهد شد، عنوان کرد: برنامه‌ریزی به شکلی انجام شده تا داوری‌ها پایان آذر صورت گیرد، چرا که جشنواره در ماه بهمن برگزار می‌شود.

قربانی درباره برگزاری مراسمی خاص در این جشنواره برای «زنده یاد امیر حسین فردی» مدیر فقید مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری ابراز داشت: قطعا برنامه‌ای خواهیم داشت، اما به این دلیل که زمان بسیار تا اختتامیه باقیست هنوز برنامه‌ریزی نشده، اما چون آقای فردی موسس جشنواره بود و طی چند دوره گذشته هدایتگری جشنواره را عهده‌دار بود، قطعا برنامه‌ای برای ایشان خواهیم داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها