امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54252
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۰
تعداد بازدید: 88
«کاظم داداشی» مدیر گروه اندیشه رادیو جوان در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: مسابقه فرمانده یک مسابقه جدید است که پخش آن در هفته دفاع ...

«کاظم داداشی» مدیر گروه اندیشه رادیو جوان در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: مسابقه فرمانده یک مسابقه جدید است که پخش آن در هفته دفاع مقدس آغاز شد و خوشبختانه با واکنش‌های بسیار مطلوبی مواجه شد.

وی ادامه داد: در این مسابقه دو گروه شرکت کننده از مدیران جوان کشور و دانشجویان دانشگاه افسری به رقابت می‌پردازند و فرماندهان هشت سال دفاع مقدس نیز داوران این مسابقه هستند. در هر برنامه از دو گروه دو نفره به عنوان شرکت کنندگان مسابقه و سه نفر از فرماندهان جنگ به عنوان هیئت داوران حضور دارند.

وی در توضیح بیشتر این مسابقه اظهارداشت: در هر قسمت از مسابقه یکی از عملیات‌های دوران دفاع مقدس برای دو گروه ترسیم می‌شود و هر گروه وظیفه دارد با توجه به موقعیت موجود، یک استراتژی برای انجام عملیات ترسیم کند.

وی تصریح کرد: در این مسابقه دو گروه شرکت کننده داریم و سعی کردیم شرکت کنندگان را از مدیران جوان کشور و یا دانشجویان رشته مدیریت و بویژه مدیریت استراتژیک و مدیریت دولتی و دانشجویان دانشگاه افسری انتخاب بکنیم و داوران مسابقه نیز از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس بودند که از امیران ارتش و سرداران سپاه هستند.

این برنامه به سردبیری و تهیه کنندگی قاسم اورنگی، گویندگی محی الدین تقی پور و صدابرداری محسن جوادی تهیه و تولید شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها