امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54266
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 81
اسدالله عسگر اولادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که آیا رابطه با آمریکا مشکلات ...

اسدالله عسگر اولادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که آیا رابطه با آمریکا مشکلات اقتصاد ایران را حل می‌کند و یا دستگاه دیپلماسی باید به دنبال لغو تحریم‌ها باشد، اظهار داشت: به نظر من لغو تحریم‌های نفتی و همچنین تحریم بانک مرکزی ایران باید در اولویت دولت باشد چرا که با لغو تحریم‌ها بسیاری از مشکلات اقتصادی حل می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه، نحرک اقتصادی کشور با رفع این تحریم‌ها در ارتباط است، گفت: رابطه با آمریکا مشکلات را حل نمی‌کند اما فضای مساعدی که در مسائل دیپلماسی به وجود آورده است آرامش را به اقتصاد بازگردانده است.

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران و ایران گفت: انشاءالله در آخر ماه اکتبر اولین ملاقات صورت می‌گیرد و امیدواریم که مشکلات هسته‌ای حل شود.

وی افزود: اگر تحریم‌ها برداشته شود بسیاری از مشکلات اقتصاد ایران حل می‌شود.

عسگر اولادی گفت: رابطه با آمریکا ضروری نیست و برقراری این رابطه به معنای حل مشکلات اقتصادی کشور نیست و به نظر من حل مشکلات تحریم‌ها اولویت بالاتری دارد و مهمتر است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها