امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54287
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۰
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «125 یادت نره» اثری از حجت‌الاسلام سیدمحمد مهاجرانی با 10 قطعه ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «125 یادت نره» اثری از حجت‌الاسلام سیدمحمد مهاجرانی با 10 قطعه منظوم از خدمات آتش‌نشان‌ها برای گروه سنی کودک و نوجوانان در روز آتش‌نشانی برای دهمین بار تجدید چاپ شد.

در این مجموعه 10 مورد از فعالیت‌های امدادی آتش‌نشانی مانند خاموش کردن آتش جنگل، نجات مردم از آسانسور، نجات از حیوانات وحشی و ... بیان شده است.

در شعری کوتاه در «125 یادت نره» می‌خوانیم: «125 یادت نره/ تیم نجات دور و بره/ به یاری خدای خوب/ مشکل را از بین می‌بره»

همچنین در مقدمه این کتاب آمده است: «زندگی ما سر‌شار از رویدادها و جریان‌های شیرین و تلخ است. هنگامی که یک حادثه‌ی تلخ و ناگوار در زندگی شما روی می‌دهد چه کار می‌کنید؟ بعضی‌ها راه برخورد با آن را می‌دانند و خیلی راحت از پس حادثه بر‌می‌آیند .بعضی‌ها کنترل خود را از دست می‌دهند و نمی‌دانند چه باید کرد. بعضی‌ها به علّت برخورد اشتباه با حادثه ، تلخی حادثه را بیشتــر می‌کنند. بعضی‌ها دست روی دست می‌گذارند و فقط حسرت می‌خورند. بعضی‌ها گریه می‌کنند و داد و فریاد راه می‌اندازند. شاید برخی ندانند که برای برخورد با بسیاری از این حادثه ها سازمانی وجود دارد که به راحتی مشکل ما را حل می‌کند.

«سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی» سازمانی است که با لطف و یاری خدای مهربان و به کارگیری کارشناسان ماهر و پرتوان با حوادث ناگوار روبرو شده و آن‌ها را مهار می‌کنند.

امدادگران این سازمان، عزیزانی هستند که با توکّل بر خدای بزرگ، برای امداد و نجات همیشه آماده‌اند.

امدادگران، انسان‌های ماهر و سخت‌کوش و بی‌باکی هستند که خود را سریع به محل حادثه می‌رسانند.

امدادگران کسانی‌اند که جان خود را به خطر می‌اندازند تا جان دیگران را نجات دهند.

برای آشنایی هر چه بیشتر شما با سخت کوشی‌ها و فداکاری‌های این عزیزان و برای آگاهی بیشتر از انواع کارها و وظایفی که این‌ها انجام می‌دهند کتاب «125یادت نره» آماده شده که امیدوارم از خواندن آن لذّت ببری. امیدوارم که در زندگی زیبا و شیرین شما هرگز حادثه‌ی تلخی روی ندهد ولی اگر خدای نکرده حادثه‌ای روی داد خونسردی خود را حفظ کن و با شماره 125 تماس بگیر.

شاد و خندان و پیروز و پاینده باشی و 125 یادت نره»

به گزارش فارس، کتاب «125 یادت نره»اثری از حجت‌الاسلام سید محمد مهاجرانی در انتشارات جمال قم با قیمت 4000تومان در قطع رحلی و با 12 صفحه برای دهمین بار تجدید چاپ شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها