امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54300
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 88
سید کمال‌الدین سجادی عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره سخنان ...

سید کمال‌الدین سجادی عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره سخنان اخیر خاتمی مبنی بر اینکه اصلاحات هیچگاه دچار افراطی‌گری نبوده است، اظهار داشت: در زمان اصلاح‌طلبان افراطی‌گری در زمینه‌های سیاسی، فرهنگی و رسانه‌ای بسیار شدید و تصفیه افراد نزدیک به اصولگرایی در وزارتخانه‌های مختلف از جمله وزارت خارجه مشهور بود.

سجادی با بیان اینکه در دوران اصلاح‌طلبان خیلی از دیپلمات‌های اصولگرا به اجبار از سمت خود کنار رفتند، تصریح کرد: آنها در عین حال که شعار شایسته‌سالاری سر می‌دادند دست به تصفیه نیروهای اصولگرا می‌زدند.

سخنگوی جبهه پیروان فتنه 88 را نمونه بارز افراطی‌گری برشمرد و با تأکید بر اینکه این رفتار سیاسی اصلاح‌طلبان هیچگاه فراموش نمی‌شود، خاطر نشان کرد: روزنامه‌های زنجیره‌ای در قبال گفتمان انقلاب اسلامی و گفتمان مقاومت موضع‌گیری داشتند که این مصداق بارز افراطی‌گری در آن زمان بود.

وی با اشاره به پیروزی روحانی در انتخابات یادآور شد: اصلاح‌طلبان تندرو باید بدانند که تغییرات فعلی ربطی به آنها ندارد و امر نباید بر آنها مشتبه شود.

سجادی با طرح این پرسش که خسارات فتنه 88 محصول کار چه کسانی بود، گفت: تندروی‌های دوم خردادی‌ با سردمداری بیگانگان، فتنه 88 را ایجاد کردند و خسارات زیادی را به نظام وارد آوردند و این دقیقا مصداق بارز افراطی‌گری آنها است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها