امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54306
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 40
حمیدرضا ترقی معاون بین‌الملل حزب مؤتلفه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اظهارات اخیر محمد خاتمی ...

حمیدرضا ترقی معاون بین‌الملل حزب مؤتلفه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اظهارات اخیر محمد خاتمی مبنی بر عدم افراطی‌گری در میان اصلاح‌طلبان اظهار داشت: اصلاح‌طلبان برای انطباق اعتدال با اصلاحات تلاش غیرواقعی و غیرقابل قبولی دارند.

ترقی ادامه داد: اصلاح‌طلبان در دوران حاکمیت خود بحران‌های متعددی از جمله پدیده دوگانگی حکومت، ایستادگی مجلس ششم در برابر شورای نگهبان، تحصن مجلس ششم با حمایت بیگانگان و فتنه سال 78 و 88 را برای نظام ایجاد کردند که این دلایل روشنی از عدم اعتدال در جریان اصلاحات است.

عضو حزب مؤتلفه با تأکید بر اینکه خاتمی تلاش غیرممکنی را برای منطبق نشان دادن فعالیت اصلاح طلبان با اعتدال شروع کرده است، افزود: شورای شهر اول یکی از نمونه‌های افراط و تفریط و عدم اعتدال جریان اصلاح‌طلب است.

وی در خصوص برخی دیگر از بیانات خاتمی مبنی بر اینکه اگر روحانی روی کار نمی‌آمد معلوم نبود که ما چه وضعیتی داشتیم، گفت: اصلاح‌طلبان تصور غلطی از مردم سالاری دارند و هرگاه که رویکرد مردم را به سمت خود ببینند می‌پذیرند و در غیر این صورت نتیجه انتخابات را قبول ندارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها