امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54313
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5، سعید طلوعی ، شهردار منطقه5 با اعلام این خبر گفت: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5، سعید طلوعی ، شهردار منطقه5 با اعلام این خبر گفت: در راستای حفظ و تقویت فرهنگ ایثار و جوانمردی و حفظ یاد و خاطره آتش‌نشان شهید امید عباسی یکی از معابر غرب تهران به نام این شهید فداکار نامگذاری شد.

وی افزود : پس از تصویب  شورای اسلامی شهر تهران خیابان دوم غرب شهران که محل سکونت خانواده شهید است به نام شهید عباسی تغییر کرد.

طلوعی درادامه از نامگذاری 18 مورد ازمعابر غرب تهران به نام شهدا خبر داد و گفت: با هماهنگی به عمل آمده و مصوبه شورای اسلامی شهر تهران 18 معبر دیگر نیز به نام شهدا مزین می شود .

شهردار منطقه 5 با اشاره به این که نصب تندیس شهد عباسی درباغ مشاهیر و جوانمردان تاریخ در بوستان جوانمردان را ازدیگر برنامه های مورد نظر برشمردوتصریح کرد: این طرح با هدف حفظ و تقویت ارزش های ایثار و جوانمردی اجرامی شود.

شهردار منطقه 5 در پایان به نصب طرح جدیدی از تابلوهای هویت شهدای منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: با هماهنگی حوزه مقاومت بسیج  و ایثارگران مشخصات شهدای این منطقه شناسایی شده و مرحله نصب آن ها بر سر در کوچه ها و معابر شهری در مراحل پایانی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها