امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54327
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین مهلت ارسال نمونه اثر به دبیرخانه تصویرگران محیط زیست پیشتر 6 مهرماه اعلام شده بود که با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین مهلت ارسال نمونه اثر به دبیرخانه تصویرگران محیط زیست پیشتر 6 مهرماه اعلام شده بود که با توجه به استقبال علاقه مندان این مهلت تا 10 این ماه تمدید شده است.

علاقه مندان می‌توانند نمونه آثار خود را تا پایان زمان اداری روز یاد شده به دبیرخانه این رویداد ارائه کنند.

گروه هنرى پیله بهشت، نخستین بار ۱۶ شهریورماه سال جاری بود که با انتشار فراخوان از تصویرگران دوست دار محیط زیست دعوت به عمل آورد تا در نخستین پیوند هنر و محیط زیست با محوریت تصویرسازی پرندگان مشارکت کنند.

هدف از برگزاری این رویداد فرهنگی هنرى ، تقویت جایگاه طبیعت در عرصه هنر، پیوند هنر و طبیعت از دریچه ای جدید و ثبت گونه‌های مختلف پرندگان توسط هنرمندان اعلام شده است.

انتخاب ۲۰ هنرمند تصویرگر را فاطمه رادپور ، مهکامه شعبانی و کیانوش غریب پور برعهده دارند.

۲۰ هنرمند منتخب با حضور در یک منطقه حفاظت شده ، نسبت به تصویرسازی پرندگان آن منطقه اقدام نموده و آثار خود را خلق خواهند کرد که  آثار خلق شده در خانه هنرمندان ایران به معرض نمایش گذاشته می‌شود.

به منظور آشنایی هنرمندان انتخاب شده ، یک دوره کارگاه تئوری و عملی پرنده نگری به صورت رایگان در نظر گرفته شده است.

متقاضیان علاقه مند تا دهم مهرماه فرصت دارند چهار قطعه از نمونه آثار خود را به منظور بررسی از طریق ایمیل به آدرس info@cpart.ir ارسال نمایند.

این رویداد توسط گروه هنرى پیله بهشت و با حمایت انجمن فرهنگى هنرى تصویرگران، خانه هنرمندان ایران، شهرداری تهران و سازمان آگهی‌های روزنامه ایران برگزار می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر وب سایت به آدرس www.cpart.ir مراجعه کنید.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار