امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54334
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 64
عزیز اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: طی سال‌های اخیر میان ایران و کشورهای غربی به بهانه پرونده فعالیت‌های صلح‌آمیز ...

عزیز اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: طی سال‌های اخیر میان ایران و کشورهای غربی به بهانه پرونده فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای کشورمان تنش‌هایی ایجاد شد.

وی تصریح کرد: در این مدت کشورهای غربی برای پیگیری منافع غیر قانونی خود فشار بسیاری به ایران وارد کرده و حتی دست به تحریم‌های غیر قانونی و مغرضانه زدند.

این مسئول افزود: از همان ابتدا مسئولان ایرانی تاکید داشتند که مردم ما در برابر سختی‌ها مقاوم بوده و اگر از زبان زور و تهدید استفاده کنند، مردم ما در برابر آنها ایستادگی خواهند کرد.

*ایران منتظر تغییر عملی در رفتار آمریکا است

اکبریان بیان داشت: سخنان باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل به خوبی نشان داد که آنها این واقعیت را درک کرده و حداقل در کلام و لحن سخنان خود تغییراتی را ایجاد کرده‌اند که این تغییرات مشهود است.

وی متذکر شد: ما از این تغییر لحن استقبال می‌کنیم، اما به طور قطع ملت ایران منتظر تغییر عملی در رفتار آمریکایی‌ها هستند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رئیس جمهوری کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل به ویژه پیشنهاد طرح جهان بدون خشونت و افراطی‌گری گفت: امیدواریم جهانیان به ویژه کشورهای غربی پیام ملت ایران که از سوی رئیس جمهوری بیان شد را درک کنند.

اکبریان در پایان تاکید کرد: در صورتی که کشورهای غربی این پیام را درک کرده و به آن عمل کنند، به طور قطع شاهد شرایط زندگی بهتری برای تمام مردم جهان خواهیم بود.

انتهای پیام/2302/ی30/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها