امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54341
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس فتای غرب استان تهران با حضور سرهنگ گلزاری ، جانشین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس فتای غرب استان تهران با حضور سرهنگ گلزاری ، جانشین فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران، روسای حفاظت اطلاعات، بازرسی، روسای پلیس‌های تخصصی، معاونان و مدیران استانی در دفتر پلیس فتای استان برگزار شد.

سرهنگ گلزاری در این مراسم گفت: گسترده بودن جرائم در فضای مجازی هوشیاری دوچندان پلیس را طلب می‌کند تا با اقدامی به موقع امنیت روانی مناسب برای مردم فراهم آورد.

جانشین فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران عنوان داشت: یکی از اهداف مهم پلیس نهادینه کردن امنیت روانی در جامعه است که در این راستا از کمک و مشارکت مردم استفاده خواهد کرد.

وی با بیان اینکه رسالت اصلی مسئولان، ایمن سازی افراد جامعه در برابر هجمه‌های فرهنگی است، گفت: این ایمن سازی تنها با برنامه ریزی هماهنگ و دراز مدت کلیه دستگاه‌های ذیربط برای گسترش شناخت معارف اسلامی و باورهای اصیل دینی موثر خواهد بود.

در این مراسم از زحمات سرهنگ تراب نوراللهی، رئیس اسبق پلیس فتای غرب استان تهران قدردانی و سرهنگ اصغر باقریان به عنوان رئیس پلیس فتای استان منصوب شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها