امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54342
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۸
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، ارتش سوریه در نبرد با افراد مسلح در منطقه «غوطه شرقی» در حومه دمشق به ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، ارتش سوریه در نبرد با افراد مسلح در منطقه «غوطه شرقی» در حومه دمشق به پیشروی‌های خوبی دست یافت.

بر اساس این گزارش، نیروهای ارتش سوریه با پیشروی در شهرک «حتیتة الترکمان» در ریف دمشق، کنترل 60 درصد این منطقه را باز پس گرفتند. ده‌ها تن از افراد مسلح در نبرد بین ارتش سوریه و تروریست‌ها کشته شدند.

در عملیات ارتش سوریه علیه تروریست‌های مسلح در شهرک «سبینه»، ده‌ها تن از افراد مسلح کشته و شمار دیگری زخمی شدند.

از حلب نیز خبر می‌رسد که بر اثر حمله مسلحانه تروریست‌ها به شهروندان بیگناه در مناطق غربی این شهر، تعدادی از شهروندان سوری کشته شدند.

این گزارش حاکی است که تعدادی از افراد مسلح، صبح امروز شنبه اقدام به تیراندازی به سوی گذرگاه «بستان القصر» کردند که این اقدام به زودی واکنش نیروهای ارتش سوریه را در پی داشت. در عملیات ارتش سوریه علیه تروریست‌ها، چند نفر از افراد مسلح کشته شدند.

اجساد کشته شدگان و مجروحان بیگناهی که توسط افراد مسلح مورد هدف قرار گرفته بودند به بیمارستان‌های نزدیک منتقل شد.

این گزارش حاکی است که شهروندان سوریه ساکن حلب به منطور تهیه غذا و سبزیجات از بخشی که تحت تصرف افراد مسلح است، ناچار به عبور از گذرگاه «بستان القصر» هستند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها