امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54354
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم نامه این درام ماجراجویانه را شان اوکیف و ویل استپلش نوشته‌اند و گفته می‌شود در ژانر اکشن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم نامه این درام ماجراجویانه را شان اوکیف و ویل استپلش نوشته‌اند و گفته می‌شود در ژانر اکشن از حال و هوای تازه‌ای برخوردار است.

کمپانی یونیورسال که مجموعه فیلم پر فروش «سریع و آتشی» را با بازی وین دیزل تهیه و تولید کرده، امر تولید «تحت تعقیب بین‌المللی» را به عهده دارد.

هنوز معلوم نیست این فیلم هم مثل اکشن پر تنش «سریع و آتشی»، تبدیل به یک مجموعه فیلم دنباله‌دار سینمایی خواهد شد یا خیر. هزینه تولید کار تازه وین دیزل، حدود 90 میلیون دلار خواهد بود.

از داخل کمپانی یونیورسال خیر می‌رسد که دان مازیو برای دوباره نویسی فیلم‌نامه انتخاب شده است. از قرار معلوم وین دیزل پس از مطالعه فیلم نامه اصلی، خواستار ایجاد اصلاحات و تغییراتی در آن شده بود.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، خط اصلی قصه کار تازه این بازیگر اکشن کار درباره یک گروه ضریب ویژه است که به صورت محرمانه و مخفیانه به کشورهای خارجی سفر می‌کنند.

هدف آن‌ها از این سفر پیدا کردن یک جنایت‌کار خطرناک بین‌المللی است که با تغییر نام و چهره خود، به کشورهای مختلف سفر می‌کند و اقدامات ضد بشری انجام می‌دهد.

اعضای گروه ضربت پس از پیدا کردن این جنایت کار و تحویل او به مقامات رسمی، متوجه می‌شوند خودشان در مظان اتهام قرار گرفته و باید فرار کنند.

رهبر این گروه (که نقش او را وین دیزل در جلوی دوربین بازی خواهد کرد) تصمیم می‌گیرد واقعیت‌های پشت پرده را کشف و از اعضای گروه خود رفع اتهام کند.

اما تلاش وی برای کشف واقعیت‌های پشت پرده، او را متوجه توطئه بزرگی می‌کند که تعدادی از افراد بلند پایه دولتی هم در آن دست دارند.

قرار است کلید فیلم‌برداری «تحت تعقیب بین‌المللی» اوایل سال 2014 زده شود. هنوز زمانی برای اکران عمومی این فیلم تعیین نشده است.

وین دیزل هم اکنون جلوی دوربین قسمت هفتم مجموعه فیلم «سریع و آتشی» است. کار فیلم‌برداری این اکشن ماجراجویانه تا یک ماه دیگر ادامه دارد.

دیزل چند هفته قبل اکشن دلهره‌آور و علمی تخیلی «ریدیک» را به روی پرده سینماها فرستاد. این فیلم با هزینه تولید 39 میلیون دلاری خود نتوانست فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماها کند.

فروش کلی فیلم پس از 3 هفته نمایش در آمریکای شمالی به 38 میلیون دلار رسیده است. مسئولان کمپانی وان ریس پروداکشن که فیلم را تهیه کرده اند از این رقم فروش راضی نیستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها