امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54355
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  بهرام کلهرنیا؛ دبیر سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان با اعلام این خبر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  بهرام کلهرنیا؛ دبیر سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان با اعلام این خبر گفت: به سبب ضرورت برنامه ریزی جامع و مناسب برای تحقق اهداف جشنواره، زمان برگزاری آن از 29 مهرماه به نیمه دوم اسفندماه سال جاری تغییر کرد.
 
کلهرنیا ادامه داد:  این جشنواره دارای سه محور بنیانی است. محور نخست کارگاه های فعالیت های خلاق ویژه شرکت کنندگان کودک و نوجوان که زیر نظر اساتید و مربیان متخصص هنر کودک برپا خواهد شد. این کارگاه ها دارای شش بخش به هم پیوسته نقاشی و کودک؛ حجم-کاردستی و کودک؛ رفتارهای خلاق با خط و کودک؛ قصه گویی و کودک؛ بازی- نمایش های خلاق و کودک است.
 
دبیر جشنواره افزود: سخنرانی و میزگردها محور دوم است. مخاطبان این بخش مدیران فرهنگی-آموزشی، استادان دانشگاه ها، دانشجویان هنر، صاحبان رسانه های فرهنگی و سایر علاقه مندان هستند و در این میز گرد ها از ضرورت ها ، چرایی و چگونگی هنر کودک گفتگو خواهد شد.
 
کلهرنیا با اشاره به بخش نمایشگاهی جشنواره گفت: بخش نمایشگاه ها محور سوم جشنواره است که مخاطبان این بخش طیف بسیار گسترده کودک و نوجوان، هنرمندان و متخصصان و سایر علاقه‌مندان هستند.  در این بخش نمایشگاه های پر تنوعی از آثار کودکان و آثاری که برای کودکان به وجود آمده است به نمایش در خواهد آمد.
 
دبیر سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان گفت: پیش بینی شده است پس از ساماندهی عمومی جشنواره و تدوین آیین نامه، تقویم اجرایی جشنواره هرساله در نیمه دوم اسفندماه ثابت باقی بماند.
 
با توجه به این تغییرات کودکان و نوجوانان متولد 16 اسفند 1378 تا 16 اسفندماه 1386 (6تا 14 ساله) می توانند برای شرکت در جشنواره تا 20 دی ماه سال جاری از طریق سایت به نشانی www.koodakart.ir  ثبت نام کنند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها