امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54380
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۶
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار جامعه فارس محمدودود حیدری در مراسم تودیع خود و معارفه مدیرمسئول جدید روزنامه جوان که در محل لانه جاسوسی برگزار شد با اشاره به فرمایش ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس محمدودود حیدری در مراسم تودیع خود و معارفه مدیرمسئول جدید روزنامه جوان که در محل لانه جاسوسی برگزار شد با اشاره به فرمایش حضرت امام (ره) مبنی بر اینکه نقش مطبوعات در کشور منعکس کردن آرمان‌های ملت است اظهار داشت: این سخن، سخن غریبی است اما همه تلاش ما بر این است که سخن حضرت امام(ره) را جامع عمل بپوشانیم.

مدیر مسئول سابق روزنامه جوان افزود: نقش مطبوعات منعکس‌ کردن آرمان‌های ملت است، البته ممکن است هم‌اکنون فضای روزنامه کشور از این موضوع فاصله گرفته باشد.

وی با بیان اینکه رسانه یک موضوع و مولودی است که مبنای آن از غرب وارد کشور شده است ادامه داد: ما هم‌اکنون تلاش می‌کنیم این عنصر وارداتی در کشور بومی‌سازی شود و هنوز مسیر برای تحقق این مهم باقی است.

این فعال عرصه رسانه در ادامه سخنان خود یادآور شد: در این فضا متأسفانه بعضی مواقع با تمایل نگاه غربی جایگاه خود را در مطبوعات حفظ می‌کند و در برخی موارد از این عنصر در جهت مبانی غربی سوء استفاده می‌شود.

به گفته ودود حیدری هنوز نتوانسته‌ایم به طور 100 درصد جامه اسلامی بر قامت این عنصر بپوشانیم.

مدیر مسئول سابق روزنامه جوان ادامه داد: تلاش ما این بود که مجموع مباحث را در روزنامه پیاده کنیم، نگاه من به رسانه این بود که در مقابل تک‌تک جملاتی که نوشته می‌شود روزی باید پاسخگو باشیم.

ودود حیدری افزود: امیدوارم در مدت زمان 2 سالی که در خدمت همکاران خود در روزنامه جوان بودم، توانسته باشم در جهت ارتقای کیفی و کمی این روزنامه حرکت مؤثری داشته باشم و امید می‌رود که عبدالله گنجی (مدیر مسئول جدید روزنامه جوان) با توجه به توانمندی‌های زیادی که دارد بتواند سکاندار مناسبی در این مجموعه باشد.

وی یادآور شد: فعالیت در رسانه و مطبوعات سختی‌ها و استرس‌های خود را دارد و قطعا در مجموعه‌ای که در آن فعالیت خواهم کرد یکی از ابزارهایی که کمک کننده خواهد بود رسانه است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها