امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54381
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۶
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، عبدالله گنجی امروز در مراسم معارفه خود که در محل لانه جاسوسی برگزار شد ضمن تشکر از تمام همکاران خود در سازمان بسیج ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، عبدالله گنجی امروز در مراسم معارفه خود که در محل لانه جاسوسی برگزار شد ضمن تشکر از تمام همکاران خود در سازمان بسیج دانشجویی و روزنامه جوان اظهار داشت: اولین چیزی که باید دانست این است که اقتضای حیات در نهایت رفتن است.

مدیرمسئول جدید روزنامه جوان بیان داشت: همیشه باید دنبال مطلوب‌ها باشیم البته در عین حال خلقت خداوند همین است اما باید ناامید هم نباشیم، رضایت مطلق و ناامیدی مطلق انسان را دچار افراط و تفریط می‌کند.

وی با بیان اینکه، همه در مفهوم عام تعریفی از رسانه مبنی بر اینکه رسانه نقش اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی را دارد، ابراز داشت: فضای رسانه، فضای قطب‌بندی و گفتمانی است.

وی متذکر شد: باید جبهه خودی را درست تشخیص دهیم در این صورت بر تنظیم امور حرکت بهتری خواهیم داشت.

گنجی در ادامه سخنان خود بیان داشت: روزنامه جوان باید تریبون نیروهای انقلاب اسلامی باشد این امر نه با نگاه حقوقی بلکه با نگاه فکری امکانپذیر خواهد بود، کار ما کار فکری و اندیشه‌ای است.

وی خاطرنشان کرد: باید اصول اجتماعی انقلاب اسلامی بر روزنامه جوان حاکم باشد و کسانی که اصل ولایت فقیه را برنتابند نقطه مقابل ما خواهند بود.

این فعال عرصه رسانه یادآور شد: اعتقاد این است که روزنامه جوان با نگاه عوام‌گرایانه فعالیت کند.

گنجی یادآور شد: نیروهای انقلاب اسلامی باید دیدی عمیق داشته باشند و داشته‌های انقلاب اسلامی را بشناسند و ما نیز امیدواریم بتوانیم در این روزنامه این راهکار را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه،‌اراده آدمی فراتر از هر چیزی است ابراز داشت: قدرتی که خداوند به انسان داده باعث می‌شود انسان قادر باشد تمام مشکلات را از سر راه خود بردارد.

وی بیان داشت: علاقه‌مند به خودنمایی نیستم و دست هر کسی که دغدغه کار برای انقلاب اسلامی را دارد می‌بوسم.

گنجی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه، روزنامه‌نگاران و فعالان عرصه رسانه نمی‌توانند افراد خنثی باشند ابراز داشت: این افراد باید جهت متعالی را طی کنند، رسانه خنثی جذابیت ندارد و چنانچه جهت‌گیری‌ها الهی باشد موفق خواهند بود.

وی با بیان اینکه، محمد ودود حیدری (مدیر مسئول سابق روزنامه جوان) جوان خوش‌فکر و انقلابی است بیان داشت: امیدوارم او در مسئولیت جدید خود نیز موفق ظاهر شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها