امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54386
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۸
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، وزارت امور خارجه روسیه معتقد است که حکم دادگاه آمریکا که محکومیت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، وزارت امور خارجه روسیه معتقد است که حکم دادگاه آمریکا که محکومیت شهروند روس «ویکتور بوت» به 25 سال حبس را مورد تایید قرار داده، ناعادلانه و سیاسی است.

روز گذشته دادگاه استیناف آمریکا حکم محکومیت بوت به 25 سال حبس به اتهام فروش سلاح به مبارزین کلمبیایی را مورد تایید قرار داد.

در بیانیه‌ای که امروز، شنبه در سایت رسمی وزارت امور خارجه منتشر شده، آمده است: حکم دادگاه استیناف نیویورک در مورد شهروند روس «ویکتور بوت» محکومیت وی به 25  سال زندان را مورد تایید قرار داد، ناعادلانه و سیاسی است. این دادگاه به این واقعیت توجه نکرده است که بوت توسط مامورین سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا در خاک تایلند و بصورت غیرقانونی بازداشت شده و به خاک ایالات متحده منتقل شده و همچنین وی در زمان بازجویی‌ها در شرایط فیزیکی و روانی دشواری قرار داشته است.

در این سند تاکید شده است که وزارت خارجه و سفارت روسیه در آمریکا همچنان به حمایت مشورتی و حقوقی خویش از ویکتور بوت ادامه داده و تلاش می‌کنند تا این شهروند روس هر چه زودتر به میهن بازگردانده شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار