امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54389
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۸
تعداد بازدید: 76
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، فرماندهی ارتش لبنان اعلام کرد: منطقه بعلبک در جنوب لبنان امروز بار دیگر شاهد درگیری های خونباری بود که با ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، فرماندهی ارتش لبنان اعلام کرد: منطقه بعلبک در جنوب لبنان امروز بار دیگر شاهد درگیری های خونباری بود که با کشته شدن دستکم سه تن و زخمی شدن 10 تن دیگر همراه بود.

ارتش لبنان تاکید کرد که به محض شروع درگیری، نیروهایی از ارتش در مکان درگیری مستقر شدند و اقدام به تعقیب افراد مسلح کردند و پلیس قضایی تحقیق درباره این حادثه را برعهده گرفته است.

بر اساس گزارش النشره، یکی از جوانان خاندان آل الشیاح به سوی سه تن از اعضای حزب الله در داخل بازاری در این منطقه تیراندازی کردند که به زخمی شدن سه تن از اعضای حزب الله منجر شد و در پاسخ، نیروهای حزب الله به سوی مهاجمان تیراندازی و یکی از آنان را زخمی کردند.

پایگاه خبری النشره همچنین نوشت در جریان درگیری های امروز بازار بلعبک صدای شلیک خمپاره های آرپی جی شنیده می شد.

النشره به نقل از منابع آگاه تاکید کرد که حزب الله بر ضرورت بازگشت آرامش به این منطقه تاکید کرده است و از دستگاه های امنیتی لبنان خواسته است ضمن کنترل امنیت بعلبک عاملان تنش در این منطقه را مجازات کنند.

خبرنگار شبکه المیادین نیز از درگیری‌های شدید در این شهر و تیراندازی و پرتاب راکت از سوی هر دو طرف درگیری خبر داد.

النشره همچنین گزارش داد این درگیری ها به منطقه حی البساتین بعلبک نیز سرایت کرده بود و دو طرف سلاح های سبک و نیمه سبک در آن به کار گرفتند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها