امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54410
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۱۰
تعداد بازدید: 93
حسن حسندوست یکی از اعضای کمیته انتخاب فیلم برای معرفی به اسکار در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت :‌ ما با توجه به مقررات آکادمی اسکار و ...

حسن حسندوست یکی از اعضای کمیته انتخاب فیلم برای معرفی به اسکار در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت :‌ ما با توجه به مقررات آکادمی اسکار و امتیازات فیلم‌ها برای کسب موفقیت در این آزمون مهم پس از بررسی‌های فراوان فعلا به 2گزینه «دربند» و «گذشته» رسیده‌ایم.

وی افزود : این 2فیلم نیز هرکدام نسبت به یکدیگر مزایا و نقاط ضعفی دارند که از ذره بین هیئت انتخاب دور نخواهند ماند و بهترین گزینه برای موفقیت در اسکار نه فقط رفع تکلیف و ارسال فیلم به آن آکادمی انتخاب شود و ظرف یکی 2روز آینده اعلام خواهیم کرد.

حسندوست تاکید کرد :‌ انتخاب این 2فیلم به منزله بد بودن سایر فیلم ها نیست ولی از آنجایی که کمیته انتخاب متشکل از استادان حقیقی سینماست و نگاهی به شدت حرفه ای به فیلم ها دارند ، فیلمی در خور معرفی ایران در مدیوم سینما و همچنین موفقیت کسب کردن برای ایران توسط یک فیلم سینمایی انتخاب خواهد شد.

وی متذکر شد: هر کدام از سایر فیلم هایی که برای معرفی به اسکار انتخاب نشده اند می توانند در سایر جشنواره های داخلی و خارجی بدرخشند و برای صاحبانشان و ایران موفقیت کسب کنند.

این عضو کمیته انتخاب به خبرنگار ما گفت:‌ جلسات ما روز و ساعت مشخصی ندارد و هر ساعت برای انتخاب این گزینه مهم گرد هم جمع می شویم و با بازبینی آثار گزینه نهایی را معرفی می کنیم.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها