امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54422
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در گفت‌وگویی تلویزیونی با ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در گفت‌وگویی تلویزیونی با اشاره به اظهارات اخیر اوباما در سازمان ملل مبنی بر اینکه آمریکا به دنبال براندازی نظام ایران نیست، گفت: وقتی رئیس‌جمهور آمریکا چنین حرفی می‌زند به معنای تغییر نیت آنها نیست بلکه به آن معناست که دیگر توان این کار را ندارد.

حاجی‌زاده تاکید کرد: اقتدار امروز ایران اجازه هیچ خیال پردازی و تجاوزی را به هیچ کس نمی‌دهد.

وی در ادامه با اشاره به تحریم‌های گسترده غرب علیه ایران به خصوص در حوزه نظامی گفت: وقتی ما به لحاظ تجهیزات نظامی تحریم شدیم، التماس نکردیم که تحریم‌ها را بردارند بلکه با تکیه بر نیروهای داخلی توان خود را به جایی رساندیم که تحریم‌ها بی‌اثر شد و امروز جزو قدرت‌های برتر هستیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه خاطرنشان کرد: مسئولین کشور نیز در مسائل اقتصادی باید به سمتی بروند که تحریم‌ها هر قدر هم باشد، بی‌خاصیت شوند.

حاجی‌زاده گفت:‌در طول برنامه پنجساله پنجم، به لحاظ نظامی هیچ خرید خارجی نخواهیم داشت و تمام تجهیزات مورد نظر را خودمان تامین می‌کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها