امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54456
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۲
تعداد بازدید: 64
محمدرضا صادق مشاور رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که شبکه خبری سی ان ...

محمدرضا صادق مشاور رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که شبکه خبری سی ان ان مصاحبه روحانی رئیس جمهور را تحریف کرد و واژه هولوکاست را از زبان آقای روحانی منتشر کرده است، آیا رئیس‌جمهور کشورمان این لفظ را به کار برده است، اظهارداشت: آنچه که من شاهد بودم آقای روحانی در تمام طول سفر پنج روزه خود به تیویورک که در معرض پرسش‌های خبرنگاران ممکن بود قرار بگیرد و وقت که درباره واقعه مطرح شده در جنگ جهانی دوم سخن به میان می‌آمد، اصلا و حتی یک بار هم از لفظ هولوکاست ستفاده نکرد.

وی تصریح‌کرد: آقای روحانی اصلا لفظ هولوکاست را به کار نبرده و چنین بحثی را مطرح نکرده است.

وی در پایان به دستاوردها و ابعاد خوب این سفر اشاره کرد و گفت: یکی از دستاوردهای سفر مذکور این بود که رئیس جمهور ذره‌ای از مواضع جمهوری اسلامی و انقلاب کوتاه نیامد و خیلی محکم بر سر ارزشها ایستاد.

روحانی از روز دوشنبه هفته گذشته برای شرکت در شصت و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل عازم نیویورک شد که امروز شنبه به تهران بازگشت.

در زمان حضور روحانی در نیویورک، سی ان ان مصاحبه با وی داشت و بخش مهمی از این مصاحبه سخنان رئیس جمهور کشورمان را تحریف کرد و حتی جملات و کلماتی همچون هولوکاست را از زبان روحانی منتشر کرد که وی اصلا آن جملات و کلمات را بکار نبرد.
انتهای پیام/
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها