امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54491
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۰۲
تعداد بازدید: 129
میکائیل دیانی قائم مقام سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

میکائیل دیانی قائم مقام سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تحریف سخنرانی حجت‌الاسلام روحانی در مصاحبه با CNN از سوی این رسانه، گفت: این اقدام نشان می‌دهد که غربی‌ها نمی‌خواهند چهره واقعی جمهوری اسلامی در جهان به تصویر کشیده شود. همانطور که صحبت‌های روحانی در مجمع عمومی سالیانه سازمان ملل در رابطه با ایران هراسی، اسلام‌هراسی و شیعه‌هراسی خوشایند رسانه‌های غربی قرار نگرفت.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که پیش از این فرموده بودند مسئولین نباید فریب چراغ سبز دشمن را بخورند، افزود: اتفاقاتی که در چند روز اخیر افتاد باید به مسئولان هشدار دهد تا مفهوم «دست چدنی و دستکش مخملی» تعبیر نشود.

این فعال دانشجویی ادامه داد: تحریف سخنان روحانی در CNN یکی از علامت‌هایی است که ما را وادار می‌کند تا به اظهارات اخیر غربی‌ها بیش از پیش مشکوک باشیم.

قائم مقام سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با بیان اینکه مسئولین جمهوری اسلامی باید هوشیارانه عمل کنند، متذکر شد: مبادا به بهانه‌ یک «‌آب‌نبات چوبی» «دُرّ گرانبهایی» را از دست دهیم.

دیانی در ادامه با انتقاد از سخنان سیدمحمد خاتمی مبنی بر اینکه افراد افراطی در بین اصلاح‌طلبان حضور ندارند، خاطرنشان کرد: مطمئنا اولین منتقد این سخنان خود اصلاح‌طلبان هستند چرا که مردم فراموش نمی‌کنند که اصلاح‌طلبان در سال 88 خودشان را به سه دسته تقسیم کرده و به صورت علنی اعلام کردند که عده‌ای از ما با دشمن حرکت کردند، عده‌ای در میان راه پیاده شدند و عده‌ای دیگر در چارچوب مصالح نظام جمهوری اسلامی گام برداشتند.

وی به عملکرد اصلاح‌طلبان در فتنه سال 88، روزهای پس از فتنه و شبهه‌افکنی در انتخابات ریاست جمهوری 92 اشاره کرد و افزود: این گونه اقدامات نمونه بارز افراطی‌گری در میان اصلاح‌طلبان است.

این فعال دانشجویی با یادآوری اخراج الهه راستگو از حزب کار به دلیل رای به قالیباف در انتخابات شهرداری تهران، اظهار داشت: اتفاقاتی که در جریان انتخاب شهردار تهران افتاد به خوبی ثابت کرد که نگاه‌های سیاسی افراطی در میان اصلاح‌طلبان به نگاه‌های عقلانی، تخصصی و مردم‌گرا غلبه دارد.

قائم مقام سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در پایان به اظهارات سیدمحمد خاتمی که چندی پیش گفته بود ما به دنبال سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم، اشاره کرد و متذکر شد: کسی که حماسه 40 میلیونی ملت ایران را زیر سؤال می‌برد، نمی‌تواند دَم از سربلندی نظام جمهوری اسلامی بزند. فردی می‌تواند از اقتدار ایران صحبت کند که در راستای اعتلای آن گام برداشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها