امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5453
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۵۰
تعداد بازدید: 137
سیدعلی محمد بزرگواری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون کشاورزی گفت: در ...

سیدعلی محمد بزرگواری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون کشاورزی گفت: در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی دو طرح مرتبط با آلودگی هوا به ویژه در کلانشهرها و الزامات دولت برای رفع این آلودگی‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در این جلسه نمایندگانی از سازمان محیط زیست، وزارت صنعت، مرکز پژوهش‌های مجلس، سازمان استاندارد، راهنمایی و رانندگی و همه دستگاه‌های مربوطه حضور داشتند.

وی افزود: این طرح‌ها به دلیل وجود نقاط ضعف در آنها و نیز مغایرت آنها با قوانین قبلی وضع شده در این حوزه به تصویب اعضا نرسید و مقرر شد تا طراحان تا 20 روز آینده طرح جامعی را در این ارتباط به کمیسیون ارائه کنند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس اظهار داشت: مقرر شد تا طرح فوق‌الذکر دستگاه‌های دولتی را به رعایت استانداردها ملزم سازد که از جمله آن می‌توان به الزام به ارتقای کیفیت بنزین تولیدی به یورو 5 و الزام خودروسازان به فراهم آوردن امکانات لازم در خودروهای تولیدی برای کاهش آلودگی هوا اشاره کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار