امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54548
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 72
خلیل اهوازی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره گفت‌وگوی اخیر مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی مبنی بر اینکه سازمان تأمین اجتماعی بعضی از ...

خلیل اهوازی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره گفت‌وگوی اخیر مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی مبنی بر اینکه سازمان تأمین اجتماعی بعضی از داروهای مورد نیاز بیماران کلیوی را به صورت رایگان ارائه نمی‌دهد، اظهار داشت: در رابطه با داروهای بیماران خاص سازمان تأمین اجتماعی مانند گذشته تمامی داروهای موجود در فهرست دارویی مورد تعهد سازمان‌های بیمه‌گر که مورد مصرف بیماران خاص است را رایگان توزیع می‌کند.

وی ادامه داد: تمامی داروهای تجویزی برای بیماران پیوندی بر اساس عنوان ژنریک و مطابق آخرین قیمت اعلامی از سوی معاونت غذا و دارو موجود در بازار رایگان بوده و در صورتی که بیمار نوع برند خاصی از داروها را مطالبه کند مابه‌التفاوت بهای دارو بر عهده بیمار است.

اهوازی تأکید کرد: در صورتی که بیمار داروی خارجی خواست که مشابه آن در داخل کشور تولید می‌شود بنابراین بیمار موظف است مابه‌التفاوت آن دارو را پرداخت کند.

مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی یادآور شد: در صورتی که داروی خارجی مشابه داخلی آن در کشور تولید نشود تمامی هزینه‌های آن دارو توسط سازمان پرداخت می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها