امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54552
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 55
شمس‌‌الدین نوربخش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: به مناسب هفته گردشگری برنامه‌های مختلفی در این شهرستان مورد اجرا گذاشته خواهد ...

شمس‌‌الدین نوربخش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: به مناسب هفته گردشگری برنامه‌های مختلفی در این شهرستان مورد اجرا گذاشته خواهد شد.

وی افزود: برپایی جشنواره غذاهای سنتی و محلی یکی از این برنامه‌هاست که با همکاری منطقه آزاد اروند قرار است در این هفته برگزار شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آبادان ادامه داد: در این جشنواره انواع غذاهای بومی و محلی منطقه در معرض دید عموم قرار داد خواهد شد.

نوربخش تصریح‌کرد: این جشنواره با حضور بانوان شهرهای آبادان و خرمشهر برگزار و هدف از آن نیز آشنایی هر چه بیشتر با غذاهای محلی است.

وی اضافه‌کرد: برنامه‌های گرامی‌داشت هفته گردشگری در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه در آبادان برگزار می‌شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آبادان خاطرنشان‌کرد: سعی شده است تا همه برنامه‌های این مناسبت در باغ موزه آبادان برگزار شود.

نوربخش افزود: در جریان برگزاری این برنامه‌ها مسابقاتی نیز برای کودکان برگزار و قرار است در آن جوایزی نیز به شرکت‌کنندگان اهدا شود.

وی تصریح‌کرد: همچنین قرار است در جریان برگزاری این مراسم نیز موسیقی سنتی نیز برای حاضران اجرا تا بازدیدکنندگان هرچه  بیشتر با موسیقی ایرانی آشنا شوند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آبادان خاطرنشان‌کرد: به مناسبت هفته گردشگری بازدید از موزه‌ و اماکن تاریخی و فرهنگی آبادان و خرمشهر نیز رایگان خواهد بود.
انتهای پیام/72008/س30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها