امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54555
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، سیدجعفر حجازی در نشست برنامه ریزی، هماهنگی و پشتیبانی از اردوهای راهیان نور که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، سیدجعفر حجازی در نشست برنامه ریزی، هماهنگی و پشتیبانی از اردوهای راهیان نور که در محل استانداری برگزار شد اظهار کرد: در هفت، هشت سال گذشته به خوبی بستر لازم برای خدمات رسانی به کاروان‌های راهیان نور فراهم شده و در این امر سازماندهی لازم انجام شده است.

وی بیان کرد: راهیان نور ابتکاری است که از اواخر دهه 70 با هدایت مقام معظم رهبری آغاز و تا به امروز عملکرد روشنی داشته است.

استاندار خوزستان گفت: در سال‌های قبل حدود 300 هزار نفر از مناطق عملیاتی بازدید می‌کردند اما اکنون در طول سال 4 میلیون نفر در قالب کاروان‌های راهیان نور از مناطق جنگی بازدید به عمل می‌آورند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بازدید کاروان‌های راهیان نور 12 برابر نسبت به سال‌های قبل افزایش یافته است انتظار می‌رود که برنامه‌ها با محتوا‌تر برگزار شود.

حجازی با بیان اینکه قطعا اگر می‌خواستیم یک کار فرهنگی به شکل عادی انجام دهیم صد‌ها برابر کار فرهنگی در قالب کاروان‌های راهیان نور هزینه داشت عنوان کرد: حضور کاروان‌های راهیان نور در استان به قدری است که در بعضی مکان‌ها ظرفیت پر شده و دیگر جایی برای اسکان وجود ندارد.

استاندار خوزستان با بیان اینکه افتخار می‌کنیم که در سال‌های اخیر اقداماتی برای سهولت کاروان‌های راهیان نور انجام داده‌ایم و هیچ منتی بر روی کسی نداریم افزود: همچنان خادم همه کاروان‌های راهیان نور هستیم و این امر را برای خود یک وظیفه می‌دانیم.

*بضاعت استانداری جوابگوی راهیان نور نیست

وی با اظهار ناراحتی از اینکه در بعضی مواقع خدمات به طور ناقص به زوار ارائه می‌شود گفت: در حد بضاعت ما نیست که بتوانیم به طور کامل به زوار سرویس‌دهی کنیم اما تا آنجا که امکان داشته باشد به کاروان‌های راهیان نور خدمات رسانی خواهیم کرد.

حجازی از ظرفیت سازی برای بازدید 7 میلیون زائر از مناطق جنگی استان در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: با توجه به اینکه بازدید کاروان‌های راهیان نور یک کار کشوری بوده انتظار می‌رود که تمام استان‌ها در این خصوص مشارکت داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه خدمات ما جوابگوی رشد زوار نیست افزود: در بضاعت استانداری نیست که بتواند تمام خدمات ارائه شده به زوار را تامین کند پس انتظار می‌رود که همه استان‌ها خود را در بخش راهیان نور درگیر کنند و در هزینه بازسازی و خدمات رسانی یادمان‌ها به ما کمک کنند.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: قطعا ما تعهدات خود را به خوبی انجام خواهیم داد و آن تعهداتی که ملی بوده تا آنجا که امکان داشته باشد اجرایی خواهیم کرد.
انتهای پیام/72015/س40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها