امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54557
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 45
عباس جدیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به حضور چهره‌های نام آشنای ورزشی در شورای چهارم، اظهار داشت: باید از این پتانسیل به وجود آمده ...

عباس جدیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به حضور چهره‌های نام آشنای ورزشی در شورای چهارم، اظهار داشت: باید از این پتانسیل به وجود آمده به نحو احسن استفاده شود.

وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی مناسب می‌توان اقدامات خوبی در حوزه ورزشی در سطح شهر تهران انجام داد و به همین جهت بنا داریم فراکسیون ورزشی را در شورای چهارم با حضور ورزشکاران شورا تشکیل دهیم.

جدیدی در خصوص گسترش اماکن و فضاهای ورزشی در سطح مناطق و محلات شهر تهران، گفت: اگر چه در سال‌های اخیر در این حوزه اقدامات خوبی صورت گرفته اما با توجه به اینکه ورزش یکی از موضوعات مهم در هر جامعه است ما نیز به تبع بنا داریم در حوزه ورزشی اقدامات خوبی را انجام دهیم و به همین جهت در شورای چهارم اماکن ورزشی را گسترش خواهیم داد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه در خصوص تعامل اعضای شورا با شهرداری تهران گفت: پس از رأی‌گیری اعضای شورا، محمدباقر قالیباف شهردار تهران انتخاب شده است و همه اعضای شورا باید با وی در جهت گسترش و توسعه خدمات شهری همکاری لازم را داشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها