امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54573
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۰
تعداد بازدید: 90
مهدی شاهوردی، مدیر پروژه نوشت‌افزار ایرانی _ اسلامی «قاصدک» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: این برند ایرانی ...

مهدی شاهوردی، مدیر پروژه نوشت‌افزار ایرانی _ اسلامی «قاصدک» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: این برند ایرانی _ اسلامی تلاش دارد تا محصولات فرهنگی خود را به صورت مداوم در طول سال منتشر و وارد بازار کند.

وی اضافه کرد: تولید داستان‌های کمیک استریپ و کتاب داستان و شعر با تصاویر «ثنا و ثمین» و برادرشان «سینا» یکی دیگر از برنامه‌های پروژه نوشت‌افزار قاصدک است، که در دستور کار ما قرار گرفته است.
 شاهوردی ادامه داد: از محصولات لوازم‌التحریری که امسال قاصدک به مخاطبان خود ارائه داده است، می‌توان به مدادرنگی در 12 رنگ، دفترچه یادداشت، دفتر تحریر در بیش از 20 طرح، کیف مدرسه، جامدادی، کتاب رنگ آمیزی و برچسب اشاره کرد که در نخستین نمایشگاه و جشنواره «تحریر ایرانی» نیز این محصولات در غرفه قاصدک به بازدیدکنندگان ارائه شده است.

بر اساس این گزارش، نخستین نمایشگاه و جشنواره «تحریر ایرانی» با حضور حدود 8 برند ایرانی _ اسلامی نظیر روشنا، ایام، قاصدک، نجیب‌پوشان، پویا، شکرستان، انتشارات مدرسه و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از 3 الی 7 مهر سال جاری در سالن حجاب کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار