امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54576
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۰
تعداد بازدید: 119
علی توحید پرست در گفت گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت :‌ فیلم سینمایی «من کارگرم»‌ که نگارش مشترک بنده و مهدی مطلبی است چندی پیش به فیلم برداری خود در ...

علی توحید پرست در گفت گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت :‌ فیلم سینمایی «من کارگرم»‌ که نگارش مشترک بنده و مهدی مطلبی است چندی پیش به فیلم برداری خود در تهران خاتمه داد و امروز با پایان یافتن مراحل صداگذاری و میکس برای تایید و صدور مجوز راهی ارشاد شده است.

وی افزود:‌ «من کارگرم» اولین تجربه ی بلنم بعد از ساختن چند فیلم کوتاه است که با توجه به نگاه تازه اش بر مسایل اجتماعی در قالب کمدی  پیش بینی میکن ماز فروش خوبی برخوردار شود.

توحیدپرست ادامه داد : این فیلم در نسخه ویدئویی برای پخش در شبکه توزیع خانگی تهیه شده است.

بر اساس این گزارش، داستان «من کارگرم» درباره صادق (با بازی مجید صالحی) یک کارگر ساده است که به همراه مادر و همسر پا به ماه خود در خانه ای استیجاری زندگی می کنند . در این بین روز وضع حمل همسر صادق فرا می رسد و از قضا صاحب شش فرزند پسر می‌شود . ورود شش قلوها ، زندگی صادق را درگیر ماجراهای عجیبی می‌کند .

از دیگر بازیگران این فیلم می توان به بیتا سحرخیز ، اصغرسمسارزاده ، پروین قائم مقامی ، مهران رجبی ، شهین تسلیمی ، مهران غفوریان ، سیاوش مفیدی ، محسن افشانی ، مهرداد فلاحتگر ، کوروش معصومی، محمد حمزه‌ای ، رضا عظیمی ،  احمدایراندوست ، یوسف قربانی ، یزدان جیریایی ، خسرو خان محمدی ،  مهدی مطلبی و سیاوش صداقت اشاره کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار