امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۲۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54603
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 42
احمد محمود‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: از این مبلغ 100 میلیون ریال از 700 میلیون ریال به صورت تن‌خواه برای خرید ...

احمد محمود‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: از این مبلغ 100 میلیون ریال از 700 میلیون ریال به صورت تن‌خواه برای خرید تجهیزات اختصاص یافته تا صرف خرید لپ‌‌تاپ، برد هوشمند، صندلی، میز، و کیت‌های آزمایشگاهی و کارگاهی شود.

وی تصریح کرد: با سیاست بومی‌سازی و تخصصی کردن نیرو مشکلی برای آغاز سال تحصیلی نداشتیم، به طوری که سال تحصیلی آرام، روان و کم‌دغدغه‌ای را شاهد بودیم که امیدواریم همین روند ادامه پیدا کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل یادآور شد: در برخی دوره‌ها 90 درصد و در دوره ابتدایی 95 درصد نیروها از معلمان بومی استان اردبیل هستند.

محمود‌زاده ادامه داد: این موضوع تاثیر قابل توجهی در آموزش داشته و زمینه‌ساز آموزش سهل‌تر و آموزشی‌تر بوده، به طوری که سال گذشته یک هزار و 200 نفر از نیروی آموزش و پرورش استان اردبیل منتقل و جابه‌جا شده‌اند.

این مسئول تاکید کرد: بومی‌سازی و تخصصی کردن نیروی انسانی در افزایش کیفیت آموزشی و پرورشی نقش بسزایی دارد که با تمهید مقدمات لازم در ستاد پروژه مهر سال جاری ما سال تحصیلی را با 250 هزار دانش‌آموز، نو‌آموز و بزرگسال در قالب 11 هزار کلاس درس و در 2 هزار و 880 مدرسه و حدود 22 هزار فرهنگی با زنگ مهر و مقاومت آغاز کردیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از پوشش تحصیلی 99.8 درصدی نوآموزان و دانش‌آموزان لازم‌التعلیم و کسب رتبه دوم کشوری استان اردبیل در این زمینه خبر داد و گفت: با تدبیر لازم سعی شده است حتی یک دانش‌آموز  هم از نعمت درس و تحصیل محروم نشود، به طوری که بر این اساس غربالگری حدود 17 هزار نوآموز در طرح سنجش ملی سلامت مورد توجه قرار گرفته است.

محمود زاده در پایان گفت‌و گوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل ابراز داشت: امیدواریم در ادامه سال تحصیلی بتوانیم با همکاری و همراهی معلمان و دلسوزان حوزه تعلیم و تربیت به اهداف واقعی دست پیدا کنیم، چرا که عظیم‌ترین میدان فرهنگ‌سازی کشور در اختیار آموزش و پرورش است.
انتهای پیام/62003/ب30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها