امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54604
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه علوم پزشکی اهواز، حسین برزگر گفت: اخیراً پیامک‌های مشکوک توسط افراد سودجو با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه علوم پزشکی اهواز، حسین برزگر گفت: اخیراً پیامک‌های مشکوک توسط افراد سودجو با هدف تشویش اذهان عمومی برای هم استانی‌های خوزستانی و بعضاً برخی استان‌های دیگر کشور مبنی بر وجود قرص سرماخوردگی حاوی باکلوفن که منجر به مرگ و به کما رفتن چند نفر شده است ارسال شده که سازمان غذا و داروی کشور با پیگیری این قضیه بر شایعه بودن این پیامک تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: طبق استعلامی که از همه بیمارستان‌های استان و سازمان غذا و داروی کشور صورت گرفته تا این لحظه هیچ موردی مبنی بر صحت وجود چنین قرصی و یا حتی مرگ و به کما رفتن افراد مشاهده نشده است.

مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر دانشگاه علوم پزشکی اهواز با تاکید بر این‌که هیچ فرآورده سرماخوردگی حاوی باکلوفن وجود ندارد، تصریح کرد: مصرف داروی باکلوفن که به عنوان شل کننده عضله کاربرد دارد چنین عارضه‌ای ایجاد نمی‌کند.

وی با بیان این‌که دستگاه‌های امنیتی و انتظامی مربوطه با افرادی که باعث تشویش اذهان عمومی می‌شوند، برخورد خواهند کرد، افزود: معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با تکذیب این شایعه از مردم شریف می‌خواهد هرگونه اطلاع‌یابی در زمینه محصولات دارویی و غذایی را از طریق رسانه‌های جمعی و یا ارگان‌های ذیصلاح استعلام و به شایعات این‌چنینی توجه نکنند.
انتهای پیام/72001/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها