امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54605
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سیروس فتحی، فرمانده انتظامی شرق استان تهران، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سیروس فتحی، فرمانده انتظامی شرق استان تهران، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران با بررسی اطلاعات مربوط به قاچاقچیان، سرانجام پس از دو ماه کار اطلاعاتی پیرامون فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر به سرکردگی فردی به نام اصغر.ق، مطلع شدند، نامبرده یک محموله مواد افیونی را از یکی از سوداگران شرق کشور در اصفهان تحویل گرفته است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بررسی های تخصصی مشخص شد، متهم با جاسازی موادمخدر در یک دستگاه تریلی ولوو، تحت عنوان بار پوششی آجر، قصد انتقال و توزیع آن را در استان تهران دارد.

وی افزود: با دریافت اطلاعات، بررسی موضوع و شناسایی خودرو حامل مواد افیونی در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت؛ که در این ارتباط چند تیم عملیاتی به سرپرستی جانشین استان به محورهای مواصلاتی منتهی به تهران و اصفهان اعزام و مبادی ورودی را مورد پوشش اطلاعاتی قرار دادند.

سردار فتحی بیان داشت: سرانجام پس از انجام تحقیقات نامحسوس با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خودرو حامل مواد بهمراه سه سرنشین، در خیابان امیر کبیر اصفهان شناسایی و متوقف شد.

وی ادامه داد: در بازرسی از خودرو مذکور، 205 کیلو و 800 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در داخل جعبه زیر تریلی جاسازی شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان ضمن تاکید بر عزم پلیس در برخورد با عوامل تهیه و توزیع موادمخدر، از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به دستگیری سوداگران مرگ اقدام شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها