امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54608
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار غلام ‌نبی کوهکن با اعلام این مطلب افزود: مرزداران هنگ مرزی سراوان با اقدامات دقیق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار غلام ‌نبی کوهکن با اعلام این مطلب افزود: مرزداران هنگ مرزی سراوان با اقدامات دقیق اطلاعاتی و بهره‌گیری از منابع خبری، از انتقال محموله مواد مخدر به داخل کشور آگاه شدند که بلافاصله مرزداران با آمادگی و تجهیزات کامل در منطقه شناسایی شده، حضور یافته و به پوشش کامل نوار مرزی پرداختند.

وی تصریح کرد: مرزداران با انجام کمین و ردزنی در مسیرهای صعب العبور و کوهستانی تعدادی قاچاقچی مواد مخدر را مشاهده کردند که در درگیری با آنان، سرانجام مرزداران با پاسخی کوبنده، ضمن زمین گیر کردن قاچاقچیان، موفق به ضبط محموله آنها شدند.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان درخصوص کشفیات این عملیات گفت: با بررسی دقیق محل، بیش از یک تن و 31 کیلو و 600 گرم ماده مخدر از نوع تریاک و نزدیک به 139 کیلو و 400 گرم هروئین کشف و ضبط شد.

وی در پایان ضمن قدردانی از نقش مؤثر همکاری مرزنشینان با مرزداران در برقراری امنیت پایدار و کنترل مرز خاطرنشان کرد: شناسایی و دستگیری قاچاقچیان همچنان ادامه دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها