امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54621
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۸
تعداد بازدید: 79
به گزارش فارس به نقل از رسانه‌های لبنانی، در درگیری‌هایی که دیروز در منطقه بعلبک لبنان روی داد، 4 لبنانی کشته شدند، این درگیری‌ها زمانی آغاز شد که یک ...

به گزارش فارس به نقل از رسانه‌های لبنانی، در درگیری‌هایی که دیروز در منطقه بعلبک لبنان روی داد، 4 لبنانی کشته شدند، این درگیری‌ها زمانی آغاز شد که یک لبنانی از خاندان آل شیاح اقدام به تیراندازی به سوی عناصر حزب‌الله لبنان در یک ایست و بازرسی کرد، در این تیراندازی دو تن از عناصر حزب الله به نام‌های علی البرزاوی و عماد بلوق کشته شدند، این اقدام باعث واکنش متقابل شد و درگیری‌های شدیدی را به وجود آورد که سلاح‌های سبک و متوسط نیز به آن وارد شدند، در این درگیری‌ها 4 نفر کشته شده و 6 تن دیگر نیز زخمی شدند.

روزنامه النهار لبنان گزارش داد که فرد مهاجم از خاندان آل الشیاح از یک هفته پیش جر و بحث‌هایی را با عناصر حزب‌الله لبنان داشته است.

ارتش لبنان نیز در این میان وارد عمل شد و با تیراندازی سعی کرد طرفین درگیری را به توقف اقدامات وادار کند، در این درگیری‌ها برخی مغازه‌های تجاری یک مرکز تجاری در مرکز بازار به دست عناصر شورشی به آتش کشیده شد.

از سوی دیگر پایگاه خبری العهد نیز گزارش داد که در درگیری‌هایی که در خیابان مئتین در طرابلس روی داد؛ یک فرد تحت تعقیب با نام "م. ک." کشته شد و 4 نفر دیگر نیز زخمی شدند، بروز این درگیری‌ها همچنین به آغاز درگیری‌های محدود بین خیابان‌های جبل محسن و التبانه در طرابلس منجر شد.

منابع رسانه‌ای اعلام کردند که در درگیری‌های طرابلس بیش از 8 بمب دست ساز در بخش‌های مختلف بین باب‌التبانه و جبل محسن منفجر شد و بعد از آن عناصر مسلح به خیابان‌ها ریختند و در برخی خیابان‌های این شهر ناآرامی‌هایی را ایجاد کردند.

ارتش بلافاصله در واکنش به این ناآرامی‌ها نیز وارد عمل شد و گشتی‌های خود را در منطقه به فعالیت واداشت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها