امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54624
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۸
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در عملیات جدید خود به منطور پاکسازی ریف دمشق، یک تونل ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در عملیات جدید خود به منطور پاکسازی ریف دمشق، یک تونل جدیدی را کشف کردند که دو منطقه «بستاتین برزه» و «القابون» را به هم وصل می‌کند.

بر اساس این گزارش، یگان‌های ارتش سوریه در منطقه «حجیره» در ریف دمشق با تروریست‌های مسلح درگیر شدند و تلاش افراد مسلح برای انتقال از منطقه «سبینه» به منطقه «القدم» را ناکام گذاشتند. در نبرد بین نیروهای ارتش و افراد مسلح، 40 تروریست کشته شدند.

توپخانه ارتش سوریه نیز تعدادی از مقرهای تجمع افراد مسلح در نزدیکی دو راهی «الحجر الاسود»،  منطقه «ببیلا»، بیت سحم» و جیرود» در حومه دمشق را بمباران کردند.

از طرفی دیگر، بر اثر حمله خمپاره‌ای افراد مسلح به منطقه «بلودان» در ریف دمشق یک شهروند سوری کشته و 15 تن دیگر از جمله سه کودک زخمی شدند. یک شهروند دیگر سوریه نیز بر اثر سقوط خمپاره افراد مسلح در منطقه «ضاحیه ‌المجد» در «عدرا» کشته شد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار