امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54628
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اسماعیلی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره  جشنواره ملی صنعت چاپ، بیان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اسماعیلی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره  جشنواره ملی صنعت چاپ، بیان داشت: این جشنواره با هدف تجلیل از خدمات فعالان، تجلیل از پیشکسوتان، ایجاد تعامل میان دست‌اندرکاران و شناسایی و تقدیر از مؤفقیت‌های اهالی چاپ برگزار می‌شود.

به گفته وی یکی از مهم‌ترین اهداف و رویکردهای جشنواره علاوه بر معرفی آثار برتر، ایجاد تعامل و همدلی بیشتر در میان اهالی صنعت چاپ است.

معاون امور فرهنگی همچنین جشنواره صنعت چاپ را در ارتقای این صنعت مؤثر دانست و افزود: مؤفقیت‌های جشنواره ملی صنعت چاپ در دوره‌های گذشته و ارتقای کمی و کیفی آثار رسیده به این رویداد، نشان از تأثیرگذاری آن دارد.

وی با بیان این که مسابقات تخصصی چاپ در سه زیر گروه فرآیندها و روش‌های چاپی، مدیریت پروژه‌های چاپی و مسابقات دانشجویی برگزار می‌شود، اظهار کرد: برگزیدگان یازدهمین دوره مسابقات تخصصی صنعت چاپ نیز در جشن ملی صنعت چاپ معرفی و تقدیر خواهند شد.

در این مراسم از فعال‌ترین رسانه این دوره از جشنواره تقدیر خواهد شد، همچنین دوازدهمین دوره جشنواره ملی صنعت چاپ ساعت 18 روز دوشنبه 22 مهر سال جاری در سالن همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار