امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5464
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۵۰
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ حجت‌الاسلام مهدی طائب که در همایش حماسه خدمتگزاری و نمایش وحدت و همدلی که از ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ حجت‌الاسلام مهدی طائب که در همایش حماسه خدمتگزاری و نمایش وحدت و همدلی که از سوی تشکل خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت در سالن سیدالشهداء واقع در میدان هفت تیر برگزار شد، سخن می‌گفت، اظهار داشت: آن کسی که بعد از امام روند قضایا را از همه جهات رصد می‌کرد حضرت آقا بود.

وی افزود: بعد از فتنه سال 88 که آقا فرمود کشور واکسینه شده است، شخصی از من پرسید که فتنه بعدی داخلی است یا خارجی و بنده گفتم فتنه بزرگتر جهانی خواهد بود چرا که بار دنیا فرو می‌ریزد روی دوش ما.

رئیس قرارگاه عمار ادامه داد: کل دنیا به سوریه رفته و اینکه می‌گویند جمهوری اسلامی ایران آنجا نیرو دارد، دروغ است.

حجت‌الاسلام طائب به نامگذاری امسال مبنی بر حماسه سیاسی و اقتصادی توسط رهبر معظم انقلاب اشاره و تصریح کرد: از آن موقع که حضرت آقا در مورد حماسه صحبت کردند بنده تحقیق کردم و متوجه شدم که واژه حماسی جایی تعریف نشده است و نشستم بر اساس حرف آقا حماسه را معنی کردم و معتقدم حماسه یعنی استفاده از استعدادها خارج از قوانین تأئید شده.

وی گفت:‌ مقام معظم رهبری حماسه می‌خواهد یعنی با مشارکت 40-50 نفری نمی‌شود حماسه آفرید و باید صد در صدی باشد.

رئیس قرارگاه عمار، گفت: رئیس‌جمهور فعلی در امور کشور خوب می‌دوید البته بنده با او مسئله دارم اما معتقدم باید فوق این حرفها بدویم.

حجت‌الاسلام طائب با تأکید بر اینکه انتخابات آینده باید حماسه باشد گفت:‌ در شوراها باید حماسه‌سازان انتخاب شوند و همچنین باید رئیس‌جمهور حماسه‌سازی نیز انتخاب کنیم که همه اینها جز با وحدت وهمدلی حاصل نمی‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها