امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54640
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 220
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه فیلم را خود لاری ماس نوشته است و گفته می‌شود کلید فیلم‌برداری آن برای اوایل سال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه فیلم را خود لاری ماس نوشته است و گفته می‌شود کلید فیلم‌برداری آن برای اوایل سال 2014 زده خواهد شد.

چند هفته قبل کریستوفر لاویک فیلم‌نامه لاری مارس را بازنویسی کرد و با آماده شدن فیلم‌نامه، تهیه‌کنندگانش کار انتخاب بازیگران آن را شروع کردند.

خط اصلی قصه «مونتی کلیفت» به مسائل پشت پرده تولید فیلم کلاسیک «مکانی در آفتاب» می‌پردازد که در آن مونتگمری کلیفت با الیزابت تیلور هم بازی بود.

رسانه‌های گروهی می‌نویسند کلیفت در زمانی که وارد حرفه بازیگری شد به عنوان رقیب مارلون براندو معرفی شد و زندگی هنری پر آشوبی داشت.
در آن دوران مارلون براندو مطرح‌ترین بازیگر صنعت سینمای آمریکا بود و بیشترین دستمزد را برای بازی در هر فیلمی می‌گرفت. گفته شد کمپانی‌های بزرگ فیلم سازی مونتگمری کلیفت را آورده‌اند تا براندو را از دور موفقیت و محبوبیت خارج کند.

اما محبوبیت و موفقیت کلیفت با تصادف مرگبار اتومبیلی که داشت، به شدت افول کرد. در جریان این تصادف صورت این بازیگر صدمه بسیار زیادی دید و فعالیت‌های بعدی سینمایی‌اش را به حداقل رساند.

با آن که کلیفت پس از این تصادف هم چنان به بازی در فیلم‌های سینمایی ادامه داد، سایه تلخ و شوم این تصادف تا زمان مرگش همراه وی بود.

این در حالی بود که کلیفت برای یکی از آخرین فیلم‌هایش «قضاوت در نورنبرگ» نامزد دریافت جایزه اسکار شد، ولی نتوانست شهرت سابق خود را بازیابد.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، شرکت مستقل فیلم‌سازی پیرتری پیکچرز تهیه کننده «مونتی کلیفت» است و آن را با هزینه‌ای 25 میلیون دلاری تهیه می‌کند.

از آن جا که مراسم اسکار همیشه روی خوشی به فیلم‌های شرح حال گونه نشان می‌دهد، برای این فیلم هم پیش‌بینی موفقیت در دور آینده مراسم اسکار می‌شود.

سازندگان فیلم قصد دارند آن را برای نمایش عمومی در اواخر فصل پاییز (که به فصل نمایش فیلم‌های اسکاری معروف است) آماده کنند تا به خوبی توسط منتقدان و اعضای آکادمی اسکار دیده شود.

در عین حال از آن جا که «مونتی کلیفت» به نمایش مسائل پشت پرده هالیوود در دهه پنجاه میلادی می‌پردازد اهل فن می‌گویند باید منتظر یک فیلم جنجالی و حتی افشاگرانه علیه هالیوود و ستارگان آن هم بود.

مت بامر که در این فیلم در نقش بازیگر کلاسیک سینمای هالیوود بازی می‌کند، 36 سال دارد و قبل از این در فیلم‌های «مجیک مایک» و «ستون سفید» بازی داشته است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار