امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5466
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۵۰
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جبهه پیروان ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جبهه پیروان خط امام و رهبری، جبهه ایستادگی، خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت و جبهه پایداری برای انتخابات شوراها لیست واحد خواهند داشت.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه با توجه به اینکه اعضای شورای شهر تهران 31نفر افزایش یافته آیا بهتر نیست 15نفر متخصص و 15 نفر تجربه‌دار وارد این شورا شوند، گفت: ما اصولاً سعی داریم از همه گروه‌ها استفاده کنیم.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به پرسشی بر این اساس که خودتان به تخصص گرایش دارید یا تجربه؟ خاطرنشان کرد: من هم به تجربه و هم تخصص گرایش دارم.

چمران در مورد کاندیداتوری خود در انتخابات ریاست‌جمهوری و همچنین سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه گفته می‌شود شما کاندیدای دولت هستید، گفت: تکذیب می‌کنم من اگر بخواهم بیایم مستقل و بدون هیچگونه وابستگی خواهم آمد.

وی در مورد سخنان اخیرش در اهواز نیز گفت: سخنان من در اهواز تحریف نشده بلکه تقطیع شده است یعنی یک قسمتش را جدا کرده‌اند تا آن یک قسمت خودش به تنهایی یک معنی می‌دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی نیز، گفت: بهتر است این سؤال را از فرزندانش بپرسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها