امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54666
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این جلسه که با حضور سیاری معاون بهداشت و دکتر ندافی رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این جلسه که با حضور سیاری معاون بهداشت و دکتر ندافی رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی برگزار شد در خصوص آلودگی هوای تهران و کلانشهرها و تشدید این آلودگی همزمان با آغاز فصول پاییز و زمستان و همچنین تاثیر افزایشی کیفیت سوخت خودروها در این آلودگی، بحث و تبادل نظر شد.

بنا بر این گزارش، در این جلسه علاوه بر نمایندگان وزارت بهداشت نمایندگان سایر دستگاه‌های مرتبط از جمله نیروی انتظامی و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز حضور داشتند.

به گزارش فارس، هر ساله با فرارسیدن فصل پاییز و بازگشایی مدارس و افزایش تردد وسایل نقلیه در خیابان‌ها و از سوی دیگر پدیده وارونگی هوا در فصول پاییز و زمستان، آلودگی هوای کلانشهرها به ویژه هوای تهران به نحو چشمگیری افزایش می یابد. در دو سال گذشته افزایش آلودگی تهران و رسیدن آن به مرز هشدار سبب تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات به دستور هیئت دولت چند روز تعطیل شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار