امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54667
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 69
ابوالفضل اجلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: برگزاری هشتمین جشنواره ملی آش در استان زنجان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های اداره کل ...

ابوالفضل اجلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: برگزاری هشتمین جشنواره ملی آش در استان زنجان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری محسوب می‌شود.

وی با اشاره به بازدید رایگان از اماکن تاریخی، جاذبه‌های تاریخی و موزه‌های استان زنجان، اذعان داشت: به مناسبت هفته گردشگری بازدید از این جاذبه‌ها رایگان اعلام شده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با بیان اینکه برنامه‌های مختلفی در قالب برنامه‌های فرهنگی توسط این اداره کل در هفته گردشگری برنامه‌ریزی شده است، تصریح کرد: برگزاری تورهای مختلف در استان یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها به شمار می‌رود.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه گردشگری و تورهای مختلف به مناسبت هفته گردشگری در استان زنجان، ادامه داد: لوگوی گردشگری استان زنجان نیز همزمان با هفته گردشگری و در مراسم اختتامیه جشنواره سراسری آش ایرانی رونمایی می‌شود.

اجلی با بیان اینکه هفته گردشگری با هفته سالمندان مقارن شده است، یادآور شد: تفاهم‌نامه‌ای نیز با کمیته امداد امام خمینی (ره) به منظور بازدید رایگان سالمندان از جاذبه‌های مختلف استان منعقد و شرایط لازم برای این امر فراهم شده است.
انتهای پیام/73006
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها