امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۱۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54681
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آرش صادقی و مهدی دلخواسته که دبیران مسابقه عکس و پوستر این جشنواره اند از دیروز میزبان هیات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آرش صادقی و مهدی دلخواسته که دبیران مسابقه عکس و پوستر این جشنواره اند از دیروز میزبان هیات داوری سه نفره ای هستند که کار داوری این بخش را عهده دار شده اند. داریوش فرهنگ، تورج منصوری و رضا برجی داورانی هستند که از بین آثار رسیده برترین نمونه های مواد تبلیغی را انتخاب می کنند. جوایز این بخش در مراسم افتتاحیه جشنواره اهداء می شود.

در بخش مسابقه عکس و پوستر، 14 مجموعه عکس از 14 فیلم سینمای ایران و 15 پوستر از 14 فیلم رقابت می کنند و همچنین در ایام برگزاری جشنواره نمایشگاه آثار در اصفهان برگزار خواهد شد که شامل 18 مجموعه عکس از 18 فیلم و 20 پوستر از 16 فیلم خواهد بود. جوایز این بخش شامل دو پروانه زرین خواهد بود.

نکته دیگر درباره این بخش برگزاری بزرگداشت حافظ احمدی عکاس باسابقه و خوشنام سینمای ایران است که در حاشیه جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

داریوش فرهنگ فیلمساز و بازیگر باتجربه سینما و تلویزیون است که در کانامه اش ساخت فیلمهایی مانند طلسم، تکیه بر باد و شب های تهران دیده می شود. تورج منصوری سالهاست به عنوان مدیر فیلمبرداری با برترین پروژه های سینمایی کشور همکاری دارد و به عنوان کارگردان نیز تجربه ساخت فیلم بازیچه را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است. رضا برجی نیز مستند ساز و عکاس برجسته ایرانی است که به ویژه در حوزه عکاسی از جنگ آثار ماندگار بسیاری خلق کرده است.

بیست و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با گرامی‌داشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها