امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54682
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جیمز مک تیگ سازنده فیلم‌های «وی برای وندتا» و «ترور نینجا»، برای کارگردان نسخه جدید« ورزش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جیمز مک تیگ سازنده فیلم‌های «وی برای وندتا» و «ترور نینجا»، برای کارگردان نسخه جدید« ورزش خون» انتخاب شده است.

تا قبل از این گفته می‌شد فیلیپ نویس امر کارگردانی این اکشن دلهره‌آور را انجام خواهد داد. اما معلوم نیست چرا مک تیگ جایگزین این فیلم‌ساز شده است.

نسخه جدید «ورزش خون» که به احیای قصه فیلم سال 1988 ون دام می‌پردازد، درباره چند سرباز اجیر شده و مزدور قرن بیست و یکمی است که درگیر مسائل و ماجراهای دنیای زیرزمینی مبارزان برزیلی می‌شوند.

رابرت مارک کیمل ( نویسنده فیلم‌نامه‌های «ربوده شده» و «بچه‌کارانه») چند روز قبل کار نگارش فیلم نامه نسخه تازه« ورزش خون» را تمام کرد.

نکته جالب این است که فیلیپ نویس طرحی را براساس قصه فیلم‌نامه نسخه اصلی نوشته بود، که دستمایه رابرت مارک کیمل برای نوشتن فیلم‌نامه شد.

جیمز مک تیگ گفته قصد دارد فیلم‌نامه نوشته شده را تغییر دهد. او به زودی فیلم‌نامه نویس مورد نظر خود را معرفی خواهد کرد، تا کار بازنویسی فیلم‌نامه را انجام دهد.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، شنیده می‌شود این فیلم‌ساز از کریگ روزنبرگ برای انجام کار بازنویسی فیلم‌نامه دعوت به همکاری خواهد کرد.

براساس صحبت‌های منابع نزدیک به شرکت فیلم‌سازی رلتیولی مدیا، ژان کلود ون دم به عنوان بازیگر مهمان نقش کوتاهی در قصه نسخه دوباره سازی شده فیلم خواهد شد.

تهیه‌کنندگان فیلم هنوز بازیگر اصلی فیلم را انتخاب نکرده‌اند. اما آنها گفته‌اند قصد دارند یک بازیگر ورزشکار را برای بازی در این نقش انتخاب کنند.

نسخه اصلی فیلم را نیوت آرنولد کارگردانی کرد. این فیلم با هزینه یک میلیون دلاری تولید خود، یازده میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کرد و لقب یک کار پرفروش را گرفت.

موفقیت نسبی مالی فیلم، راه را برای تولید سه قسمت بعدی آن فراهم کرد. به این ترتیب، احتمال زیادی وجود دارد که نسخه تازه هم به صورت یک مجموعه فیلم دنباله‌دار در آید.

«ورزش خون» اولین فیلم ژان کلود ون دم بازیگر بلژیکی تبار سینما است که صاحب یک نسخه تازه و دوباره‌سازی می‌شود. اهل فن پیش‌بینی می‌کنند به زودی تولید نسخه‌های جدید و دوباره‌سازی شده فیلم های دیگر این بازیگر هم در دستور کار صنعت سینما قرار گیرد.

ژان کلود ون دام در دهه هشتاد میلادی به عنوان یک بازیگر رزمی کار وارد دنیای سینما شد و بسیاری از وی به عنوان جانشین آرنولد شوارزنگر اسم می‌بردند.اما وی نتوانست موفقیت این بازیگر را در عالم سینما تکرار کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها