امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54685
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دارالقرآن خانه کارگر دوره‌های تربیت مربی مهد کودک برگزار ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دارالقرآن خانه کارگر دوره‌های تربیت مربی مهد کودک برگزار می‌کند.

این دوره‌ها که با هدف تربیت اساتید متخصص قرآنی برگزار می‌شود در سه بخش «علوم قرآنی»، «خلاقیت» و «روانشناسی» طی 87 ساعت آموزش تئوری و 145 ساعت کارورزی صورت می‌پذیرد که متقاضیان بعد از اتمام دوره، توانایی تدریس قرآن کریم، نماز و احادیث به روش‌های مختلف اعم از بازی، سرگرمی، نقاشی و کاردستی را خواهند داشت.

همچنین این دوره آموزشی به گونه‌ای طراحی شده که مربیان با نکات روانشناسی نظیر نحوه ارتباط با کودک، روانشناسی کودک و مهارت‌های زندگی و نیز دوره‌های خلاقیت مانند نقاشی و کاردستی را فرا می‌گیرند.

این دوره جامع برای اولین بار در کشور توسط مجموعه دارالقرآن خانه کارگر طراحی شده و ظرفیت آن 500 نفر است که داوطلبان این دوره ابتدا باید در آزمون ورودی قبول شوند.

متقاضیان جهت ثبت‌نام می‌توانند تا تاریخ 30 مهر 1392 با شماره تلفن 021-66978001 تماس و یا به آدرس تهران، خیابان جمهوری اسلامی، خیابان اردیبهشت جنوبی، نبش کوچه شهید حقیقت بیان، پلاک 32 مجتمع فرهنگی آموزشی دارالقرآن خانه کارگر مراجعه کنند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها