امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54687
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ متن جوابیه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران به یکی از اخبار فرهنگی فارس به شرح زیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ متن جوابیه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران به یکی از اخبار فرهنگی فارس به شرح زیر است:
 
«پیرو انتشار خبری با عنوان ( نقاشی ۳۴ متری «صبر و پیروزی» در انبار هلال احمر از بین رفت) که در روز چهارشنبه سوم مهرماه در قسمت فرهنگی- موسیقی و هنرهای تجسمی به نقل از آقای سیدمیثم آقاسیدحسینی،‌ هنرمند نقاش و کاریکاتوریست ( که به همراه دو نقاش دیگر تابلوی فوق الذکر را خلق نموده‌اند)،‌ مبنی بر این که طبق اعلام هلال احمر تابلوی ذکر شده در انبار این ارگان پاره شده است، ایشان روز بعد (پنجشنبه چهارم مهرماه) به صراحت در صفحه اول روزنامه کثیرالانتشار شهروند این خبر را تکذیب نموده‌اند و اذعان داشتند که در مراجعه حضوری به جمعیت هلال احمر شهر تهران و انبار فوق‌الذکر اثر هنری یاد شده را در صحت و سلامت رؤیت نموده‌اند، لذا به استناد قوانین رسانه‌ای، اعلام رسمی عدم صحت خبر فوق‌الذکر در خروجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حق قانونی جمعیت هلال احمر استان تهران می‌باشد و اقدام مقتضی مسئولین ذیربط در این خصوص درخواست رسمی این جمعیت می‌باشد. در ادامه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران تصحیح دو مورد را در متن تکذیبه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضروری می‌داند. اول آن که جناب آقای سیدمنتظر شبر رئیس سازمان هلال احمر نبوده و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران می‌باشد و نکته دوم این که ایشان هنوز در این سمت مشغول به خدمت گزاری‌اند، بنابراین ذکر رئیس سازمان هلال احمر وقت چندان شایسته به نظر نمی‌رسد.»
 
توضیح فارس: سیدمیثم آقاسیدحسینی هنرمند کاریکاتوریست با مراجعه به معاونت جوانان سازمان هلال احمر و اعلام درخواستش برای نمایش این اثر نقاشی به مناسبت هفته دفاع مقدس در تالار وحدت، با این پاسخ مواجه می‌شود که این تابلو از بین رفته و پاره شده است. این هنرمند آن چه را که به او اعلام شده بود در گفت وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مطرح کرد. بنابراین به نظر می‌رسد ارائه اطلاعات اشتباه به این هنرمند منجر به این سوءتفاهم شده است. 
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها