امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54688
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بازی‌های رایانه‌ای «ماشین های افسانه ای» با سبک آرکید، «ماهک و ماهور» با سبک آموزشی، «نبرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بازی‌های رایانه‌ای «ماشین های افسانه ای» با سبک آرکید، «ماهک و ماهور» با سبک آموزشی، «نبرد فانتزی» با سبک اکشن سوم شخص، «نجات تخم مرغ» با سبک سکو بازی، «مجموعه بازی های کلاه قرمزی» با سبک کودکان، «لاک پشت های دوقلو» با سبک آرکید، «پنج خورشید» با سبک آموزشی، «مزرعه سبز» با سبک مدیریت، آرکید و کودکان، «نیسان شگفت انگیز» با سبک آرکید، «لگو فوتبال دستی» با سبک مسابقه ای، «پینکو» با سبک آرکید، «سرعت ممنوعه (سمند سریع)» با سبک مسابقه ای و شبیه سازی، «تانک من» با سبک مبارزه‌ای، «پله های صعود» با سبک سکو بازی، «کمان اهورایی» با سبک نقش آفرینی، «کلاغ و روباه» با سبک اکشن سوم شخص از بازیهایی است که مجوز ساخت دریافت کردند.
همچنین «خرمشهر» با موضوع اکشن سوم شخص، «هلیوم» با موضوع مسابقه‌ای، «آترین» با موضوع اساطیری و تاریخی، «بهترین دوست» با موضوع آموزشی و سبک کودکان، «جستجوگر» با موضوع سیاسی -  ارزشی  و سبک اکشن سوم شخص، «تمدن کهن» با موضوع تاریخی و اساطیری و سبک استراتژی، «مستر گل» با سبک ورزشی، «شهرنشینان» با موضوع اجتماعی و سبک استراتژی –نقش آفرینی، «صداقت» با موضوع آموزشی – اجتماعی و سبک نقش آفرینی، «توپی» با سبک ماجرایی اکشن اول شخص، «شاخ به شاخ» با موضوع علمی - تخیلی و سبک مبارزه ای و مسابقه ای، «تانک کوچولو» با سبک اکشن سوم شخص و موضوع حماسی، « ثروتمند دانا» با موضوع آموزشی و « رنگاشی» با موضوع کودکان و آموزشی عناوین دیگر  بازی هایی  را که پروانه ساخت دریافت کردند، تشکیل می‌دهد.
بر اساس اعلام شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، پروانه ساخت صرفا یک مجوز اولیه برای تولید بازی بوده و تأیید توانایی متقاضی در تولید محصول نیست. بنابراین پس از تولید، اخذ پروانه مالکیت و مجوز انتشار الزامی است.

متقاضیان دریافت پروانه تولید «بازی‌های رایانه‌ای» می توانند به وب سایت معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به نشانیwww.ebazi.org مراجعه و نسبت به دریافت و تکمیل فرم های مربوطه اقدام کنند.
انتهای پیام /
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها