امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54706
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طرح انحلال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به طور جدی در دولت در دست ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طرح انحلال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به طور جدی در دولت در دست بررسی است و این در حالی است که با وجود گذشت نزدیک به دو ماه از تشکیل دولت یازدهم، همچنان این معاونت بدون سرپرست در حال فعالیت است.

طرح اصلی دولت برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، الحاق این معاونت به وزارت علوم و ادامه فعالیت های آن به عنوان معاونتی در زیر مجموعه این وزارتخانه است.

معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری به عنوان راهبر اصلی فعالیت های علمی و تحقیقاتی فعال است و در حال حاضر در چندین پروژه مهم علمی فعال است.

این معاونت علاوه بر حمایت از فعالیت های مهم علمی و تحقیقاتی، وظیفه حمایت از نخبگان در قالب بنیاد ملی نخبگان را نیز بر عهده دارد.

معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری از سال 1385 به ریاست صادق واعظ زاده کار خود را آغاز کرده است و پس از آن نیز نسرین سلطان‌خواه سکان هدایت این مجموعه را بر عهده گرفته بود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها